
EVA/QU LAHTISTAV SUPOSIIT N6

Tootekood: W0VARIA, So.Se.PHARM S.r.l, ITA
Kirjeldus
Lisainfo: Tänu paiksele füsioloogilisele toimele ning mitteärritavale ja organismi mitteimenduvatele koostisosadele on suposiidi eriti hea kasutada: • raseduse ja imetamise ajal • voodihaigetel • liikumispuudega inimestel • eakatel • neuroloogilise haigustega patsientidel • enne operatsiooni või diagnostilisi protseduure • reisimisel tekkiva kõhukinnisuse kiireks ja tõhusaks leevendamiseks
Näidustus
Täiskasvanutele ja lastele alates 12. eluaastast üks suposiit vastavalt vajadusele. Pärast pärasoolde asetamist lahustub suposiit 3 kuni 4 minuti jooksul, eraldades suure koguse mikromulle, mis masseerivad pärasoole seina. Lahustunud suposiit pehmendab roojamassi. Mikromullidest tingitud stimulatsioon soodustab kiire ja loomuliku roojamise teket. Soodustab normaalse soolefunktsiooni taastumist. Ei tekita sõltuvust.
Koostis
Na-bikarbonaat,K-bitartaat, vees lahustavad polüetüleenglükool
Annustamine
Tegemist on meditsiiniseadmega. Enne kasutamist lugeda tähelepanelikult kasutusjuhendit, vajadusel konsulteerida arsti või apteekriga.