• KUUPAKKUMINE 1
 • TASUTA TRANSPORT  !!
 • propex immuno

ASONOR NINASPRAY 30ML norskamise vastu

Hind 22.50
ASONOR NINASPRAY 30ML norskamise vastu glütserool, NaCl, polüsorbaat 80,vesi, dinaatriumedetaat  Soodushind 16.88
Kogus
Lisainfo
ASONOR NINASPRAY 30ML norskamise vastu

Asonor norskamisvastane vahend kõrvaldab norskamise põhjuse ja võimaldab nii sul endal kui voodi- või toanaabril rahulikult magada. Vahend on efektiivne, täiesti ohutu ja kõrvaltoimete vaba.

Norskamine tekib siis, kui une ajal ülemised hingamisteed ahenevad ja pehmesuulagi hakkab vibreerima, sest
neelus on lihastoonus nõrk.
Asonor niisutab ja pehmendab limaskesti ja mõjub kurgus olevatele lihastele toonust tõstvalt. Selle tulemusel on kergem hingata ja hommikul ei ole suu nii kuiv.

Koostis: glütserool 85%, NaCl, polüsorbaat 80,vesi, dinaatriumedetaat

Kasutamine: Pihusta 4-6 korda kummassegi ninasõõrmesse enne magamaminekut.
Palun panna tähele- sa peaksid tundma vahendi jõudmist kurku.
Ära söö ega joo peale vahendi kasutamist!

Norskamisvastane vahend.

BIAKS MELATONIN PLUS SPREI 25ML (
125 ANNUST)

Hind 11.20
BIAKS MELATONIN PLUS SPREI 25ML (125 ANNUST) melatoniin, sidrunmeliss, kannatuslill 
Kogus
Lisainfo
Suurepärase imenduvusega melatoniin ja taimsed ekstraktid.
Mustsõstramaitseline suukaudne sprei „Spray“, 125 pihustust!

Koostisosad: vesi, paksendaja: ksülitool (25%) ja ksantaankumm, punakas kannatuslill (Passiflora incarnata), sidrunmeliss (Melissa officinalis), mustsõstra maitseaine, melatoniin, säilitusaine: kaaliumsorbaat, säilitusaine: kaaliumsorbaat.

Soovituslik päevane annus täiskasvanule 1-2 pihustust päevas suhu või põse siseküljele enne magaminekut. Enne kasutamist loksutada!

BIOCHRONOSS NEUROREST KAPS N12

Hind 6.90
BIOCHRONOSS NEUROREST KAPS N12 Magneesium, Vitamiin C, Vitamiin B6 
Kogus
Lisainfo
NEUROREST N12 kapslid -une kvaliteediks , on loodud tuginendes KRONOBIOLOOGIALE- teadusele, mille tulemusena organism saab täiendavaid toitaineid õigel ajal. Toidulisand NEUOREST sisaldab kahte aktiivset kompleksi:
Sleep-NR kompleks - aitab lühendada uinumisaega Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega. Positiivne toime avaldub siis, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut. Punakas kannatuslill ( Passiflora incranata) aitab kaasa normaalsele une funktsioonile.
Rest-NR kompleks - aitab vähendada väsimust ja aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele Magneesium, Vitamiin C, Vitamiin B6 aitavad kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning aitavad vähendada väsimust ja kurnatust. Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle , osaleb rakujagunemise protsessis Vitamiin C ja B6 aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele Veiste-südamerohi (Leonurus cardiaca) aitab kaasa südame-, veresonkonna ja närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised Toidulisandit NEUROREST soovitame võtta 1 kapsel päevas, õhtuti (umbes kell 21-24), juues peale klaasitäis puhast joogivett.
Sisaldus päevase annuse kohta 1 NEUROREST kapsel sisaldab (NRV%): Melatoniin 1mg Punaka kannatuslille (Passiflora incarnata) õite kuivekstrakt 60mg Veiste -südamerohu (Leonurus cardiaca) ürdi kuivekstrakt 60mg Magneesium 100mg (27%) Vitamiin C 50mg (63%) Vitamiin B6 5mg (357%) Aedmelissi (Melissa officinalis) ürdi kuivekstrakt 100mg *NRV - päevane võrdluskogus täiskasvanule

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud). Koostisosad: magneesiumoksiid, aedmelissi (Melissa officinalis) ürdi kuivekstrakt , zelatiin, punaka kannatuslille (Passiflora incranata) õite kuivekstrakt , veiste -südamerohu (Leonurus cardiaca) ürdi kuivekstrakt , L-askorbiinhape, paakumisvastane aine mikrokristalne tselluloos, püridoksiinvesinikkloriid, paakumisvastane aine ränidioksiid, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad, toiduvärv titaandioksiid, melatoniin
Hoiatused Mitte ületada soovitatavat päevast ettenähtud annust Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili.GOOD SLEEP MELATONIINI 1,
95MG CAPS N30

Hind 9.99
GOOD SLEEP MELATONIINI 1,95MG CAPS N30 1,95mg melatoniini 
Kogus
Lisainfo
Good Sleep kapslid

Toidulisand
30 kapslit

Good Sleep kapslid sisaldavad melatoniini. Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega (1) ja kergendab ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi (2). Kannatuslille ekstrakt on organismi rahustav, samuti aitab ta vaimselt lõõgastuda ja tagada tervisliku une. Palderjan toetab organismi vaimset tervist ning humal on organismi rahustav.
(1) Kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut.
(2) Kasulik toime saavutatakse 0,5 mg minimaalannusega, mis tuleb sisse võtta enne magamaminekut esimesel reisipäeval ja paaril järgneval päeval pärast sihtkohta saabumist.
Koostisosad: fibrex (kiudaine), zhelatiin (kapsli kest), kannatuslille (Passiflora incarnata) kuivekstrakt 4:1, humala (Humulus lupulus) kuivekstrakt 4:1, palderjani (Valeriana officinalis) juurte standardiseeritud kuivekstrakt 6-8:1 (0,8% isopalderjahapet), rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), melatoniin.

Hoiatused
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toote koostisosa(de) suhtes. Rasedus ja imetamine – kasutada ainult pärast arstiga konsulteerimist. Mitte kasutada arstiga eelnevalt konsulteerimata koos antidepressantide ja teiste uinumist soodustavate või rahustavate toodetega.
Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Säilitamine
Säilitada toatemperatuuril, pimedas, hästisuletud originaalpakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: SIA Lotos Pharma, Pernavas 1-39, Riga, LV-1012, Läti.
Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu.

Kasutamine: 1 kapsel päevas, 20 minutit enne magamaminekut. Soovitav kasutada alates 18. eluaastast.

1 kapsel (päevane annus) sisaldab: 60 mg kannatuslille ekstrakti, 60 mg humala ekstrakti, 37 mg palderjani ekstrakti (0,3 mg isopalderjanhapet), 1,95 mg melatoniini.

Uinumise kergendamiseks

GOOD SLEEP MELATONIINI 1,
95MG SPRAY 200 doosi UUS

Hind 13.80
GOOD SLEEP MELATONIINI 1,95MG SPRAY 200 doosi UUS 1,95mg melatoniini 
Kogus
Lisainfo
Good Sleep Spray sisaldab melatoniini. Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega(1) ja kergendab ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi(2). Kannatuslille ekstrakt on organismi rahustav, samuti aitab ta vaimselt lõõgastuda ja tagada tervisliku une.

1) Kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1,95 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut.
(2) Kasulik toime saavutatakse 0,5 mg minimaalannusega, mis tuleb sisse võtta enne magamaminekut esimesel reisipäeval ja paaril järgneval päeval pärast sihtkohta saabumist.
Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: 1 annus (1 pihustus) päevas, 20 minutit enne magamaminekut. Enne kasutamist loksutada. Eemaldage kork ja pihustage aerosooli keele alla 1 kord.
30 ml sisaldab 200 soovitatavat päevast annust.

Lühendab uinumiseks kuluvat aega

MAGNE -B6 SLEEP kapslid N30

Hind 9.99
MAGNE -B6 SLEEP kapslid N30 Magneesium, B6 vitamiin, Humala ekstrakt sidrunmelissi ekstrakt 
Kogus
Lisainfo
Kas Teil on raskusi lõõgastumisega? Tunnete end pärast ärkamist väsinult? Tasakaalu ja tervise tagamiseks on tervendav uni ülioluline.

Magne B6 sleep laseb Teil öösiti korralikult välja magada, rahustades meeli ning aidates lõdvestuda. Toode sisaldab valitud taimeekstrakte, mis aitavad säilitada loomulikku und ja aitavad soodustada uinumist:

Humalal on meeli lõdvestav ja füüsilist heaolu toetav toime. Aitab säilitada loomulikku und ja normaalset unekvaliteeti.
Sidrunmeliss aitab lõdvestuda ja säilitada loomulikku und. Normaalse unekvaliteedi säilitamisega võimaldab korralikult ja rahulikult välja puhata.

Lisaks sisaldab Magne B6 night magneesiumi ja B6-vitamiini, mis aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.
Toimeaine

Kogus kapslis

Maksimaalses päevases annuses (2 kapslit) sisalduv kogus

% päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Magneesium

50 mg

100 mg

26

Vitamin B6

0,7 mg

1,4 mg

100

Humala (Humulus Lupulus) käbide ekstrakti, mis vastab 0,25 g kuivatatud käbidele kapsli kohta

45 mg

90 mg

_

Sidrunmelissi (Melissa officinalis) ekstrakt

40 mg

80 mg

_ANNUSTAMINE
Soovitatav päevane annus
2 kapslit õhtuti

MAGNE B6 SLEEP sobib täiskasvanutele ja noortele alates 18. eluaastast.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Ei sobi alla 18-aastastele lastele, sest puuduvad piisavad andmed.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISAINED

Magneesiumtsitraat; glaseeraine:želatiin; mahuaine: tärklis; humalakäbi ekstrakt (Humulus lupulus); sidrunmelissi ekstrakt (Melissa officinalis); paksendaja: nisu maltodekstriin; magneesiumstearaat, paakumisvastased aine: talk; paksendaja: maisi maltodekstriin; värvaine: titaandioksiid; püridoksiinvesinikkloriidi; värvaine: indigotiin FD&C sinine 2.

ETTEVAATUSABINÕUD KASUTAMISEL

Raseduse ja imetamise ajal võib toidulisandit kasutada ainult pärast oma arstiga konsulteerimist. Lisaks võib toode halvendada auto juhtimise ja masinatega töötamise võimet. Seetõttu ei tohi kasutaja autot juhtida ega masinatega töötada. Kui pidev unetus kestab kauem kui 3 nädalat, tuleb nõu pidada arsti või pädeva tervishoiutöötajaga.

SÄILITAMINE

Hoida toatemperatuuril (kuni 25°C).

TURUSTAJA

sanofi-aventis Estonia OÜ

Pärnu mnt. 139E/2

Tallinn 11317

Eesti


2 kapslit enne uinumist

Une tuleku kiirendamiseks

MELAFERA FORTE 60 ÕLIKAPSLIT

Hind 19.99
MELAFERA FORTE 60 ÕLIKAPSLIT melatoniin, õli palderjani juurtest, õli melissi lehtedest 
Kogus
Lisainfo
MELAFERA FORTE 60 ÕLIKAPSLIT
Melatoniin palderjani ja melissiga.
Toetab optimaalset lõõgastumist. Lühendab uinumiseks kuluvat aega.
MELAFERA FORTE melatoniini õlikapslid sisaldavad õhtusel ajal vastu ööd organismis füsioloogiliselt toodetavat uinumist soodustavat hormooni melatoniini, mille toimet täiendavad palderjani juurte ja melissi lehtede õliekstraktid.

1 õlikapsel õhtul vahetult enne magamaminekut.

MELAFERA FORTE 60 ÕLIKAPSLIT
Melatoniin palderjani ja melissiga.
Toetab optimaalset lõõgastumist. Lühendab uinumiseks kuluvat aega.

MELATOSELL STRONG UNETABLETID 1,
9 MG N60

Hind 11.99
MELATOSELL STRONG UNETABLETID 1,9 MG N60 Melatoniin 1,9mg/ tablett 
Kogus
Lisainfo
MELATOSELL STRONG tabletid sisaldavad 1,9 mg melatoniini. Toidulisand.

Melatoniin aitab lühendada uinumiseks kuluvat aega.
Melatoniin aitab kergendada ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid vaevusi.

Melatoniin on käbinäärmes sünteesitav hormoon, mis reguleerib inimese bioloogilist ööpäevarütmi. Käbinäärmes sünteesitud melatoniini kogus on erinevatel inimestel erinev ja ka samal inimesel kõigub sünteesitud kogus mitmesuguste tegurite mõjul.

Uinumise kergendamiseks: 1 tablett päevas õhtul enne magamaminekut.

Kasulik toime saavutatakse , kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut.

Ajavööndivahetusega seotud uinumisraskuste puhul 1 tablett enne magamaminekut esimese reisipäeva õhtul enne magamaminekut ja paaril järgneval reisipäeval.

Tabletti võib imeda või neelata koos veega.
Päevast annust mitte ületada.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand täiendab, kuid ei asenda mitmekesist toitumist. Tasakaalustatud ja mitmekesine toitumine on olulised. Raseduse ja rinnaga toitmise ajal mitte kasutada.


Koostisosad: mannitool, maisitärklis, glaseeraine E470b, melatoniin.
Päevane annus ( 1 tablett) sisaldab 1,9 mg melatoniini.
Ei sisalda laktoosi, pärme ega gluteeni.
Tootja: Hankintatukku OY, Karkkila, Soome
Esindaja: Loodustoode OÜ Rabaküla 4/2,Tallinn Tel.6660091

Uinumise kergendamiseks: 1 tablett päevas õhtul enne magamaminekut.

Melatoniin aitab lühendada uinumiseks kuluvat aega. Melatoniin aitab kergendada ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid vaevusi.

MELATOSELL LONG UNETABLETID 1,
9 MG N60

Hind 11.99
MELATOSELL LONG UNETABLETID 1,9 MG N60 Melatoniin 1,9mg/ tablett, kaua kestva toimega 
Kogus
Lisainfo
MELATOSELL®Long Melatoniin 1,9 mg Pikatoimeline
Toidulisand. Ei sisalda laktoosi, pärme, gluteeni ega magusaineid.

Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega.
Melatoniin kergendab ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi.

Melatoniin on käbinäärmes sünteesitav hormoon, mis reguleerib inimese bioloogilist ööpäevarütmi. Käbinäärmes sünteesitud melatoniini kogus on erinevatel inimestel erinev ja ka samal inimesel kõigub sünteesitud kogus mitmesuguste tegurite mõjul.

MELATOSELL®Long sisaldab ühes tabletis 1,9 mg melatoniini.

Pikatoimeline tablett ei lagune seedetrakti sattudes kohe, vaid tabletist tekib geelitaoline mass, milles sisalduv melatoniin vabaneb pikema aja jooksul.
Koostisosad: Paakumisvastsed ained E460 ja E464, Maisitärklis, Glaseeraine E470b, Melatoniin
Annustamine:
Uinumise kergendamiseks: 1 tablett päevas õhtul enne magamaminekut *)
Ajavööndivahetusega seotud uinumisraskuste puhul: 1 tablett enne magamaminekut esimese reisipäeva õhtul ja paaril järgneval reisipäeval**)
*) Kasulik toime saavutatakse, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut. **) Kasulik toime saavutatakse vähemalt 0,5mg annusega vahetult enne magamaminekut esimesel reisipäeval ja paaril järgneval päeval peale sihtkohta jõudmist.


Toode ei sisalda loomseid koostisosi.
Koostisosad: Paakumisvastsed ained E460 ja E464, Maisitärklis, Mannitool, Glaseeraine E470b, Melatoniin
Netokogus: 60 tabletti/ 16 g
Valmistaja: Hankintatukku OY, Karkkila, Soome.
Esindaja: OÜ Loodustoode Rabaküla 4/2, Tallinn, tel: 6660091


Päevane annus (1 tablett) sisaldab: Melatoniini 1,9 mg
Tabletid neelata koos vedelikuga. Päevast annust mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand täiendab, kuid ei asenda mitmekesist toitumist.Tasakaalustatud ja mitmekesine toitumine on olulised.Raseduse ja rinnaga toitmise ajal ei ole soovitav.

Uinumise kergendamiseks ja ajavöönd vahetusest tingitud vaevuste korral. Toimib pikemaajaliselt.

PAIRA KORVALOOL -
M GTT 25ML

Hind 5.16
PAIRA KORVALOOL -M GTT 25ML Broomisopalderjanhappe etüülester, L-mentool, piparmündi- ja hum 
Kogus
Lisainfo
KORVALOOL-M TILGAD 25ML

Nõrgalt rahustav vahend.
Koostisosad:
etanool, vesi, validool, L-mentool, broomisopalderjanhappe etüülester, säilitusaine naatriumatsetaat, piparmündiõli (Mentha piperita), humalaõli (Humulus lupulus), happesuse regulaator äädikhape.

Etanoolisisalduse mahuprotsent (% vol) 55%


Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised

täiskasvanutele 20 tilka 3 korda päevas « klaasi veega.

Nõrgalt rahustav vahend.

PAIRA PALDERJAN FORTE 200MG N50

Hind 5.88
PAIRA PALDERJAN FORTE 200MG N50 1tbl sisaldab 200mg palderjanijuurikat koos juurtega 
Kogus
Lisainfo
Valeriana forte. Toidulisand 50 tabletti. Palderjan aitab kaasa lõõgastumisele ning toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral, aidates tulla toime kiirest elustiilist tingitud stressiga. Aitab kaasa uinumisele ja heale unele.
Nõrgalt rahustav, lõõgastav, und soodustav.

Täiskasvanud 1tablett 3 korda päevas enne sööki juues peale piisavas koguses vedelikku. Mitte kasutada alla 18 eluaasta.

PAIRA PALDERJANI EKSTR. 20MG TAB N50

Hind 1.00
PAIRA PALDERJANI EKSTR. 20MG TAB N50 Palderjan 
Kogus
Lisainfo
Palderjani ekstrakt aitab kaasa lõõgastumisele ning toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral, aidates toime tulla kiirest elustiilist tingitud stressiga. Aitab kaasa une tekkele.

Annustamine:
täiskasvanutel ja lastel al. 12 eluaastast sisse võtta 1-2 tabletti 3 korda päevas. Päevane annus sisaldab 60-120mg palderjaniekstrakti (3-6 tabletti)

Rahustava toimega

PAIRA PALDERJANITINKTUUR 40ML

Hind 4.29
PAIRA PALDERJANITINKTUUR 40ML Palderjanijuuri 200mg ja 70% etüülalkohol kuni 1ml-ni 
Kogus
Lisainfo
Looduslik rahustav vahend
1 ml palderjanitinktuuri sisaldab 200 mg palderjanijuuri koos juurikatega ja 70% etnooli kuni 1ml-ni.
Koostis: palderjanitinktuur (palderjanijuured koos juurikatega, etnool)
Kasutamine:
Täiskasvanud: soovitav sisse võtta täiskasvanutel 20-30 tilka 3-4 korda päevas
Lastele: Alates 12 eluaastast 1 tilk eluaasta kohta 3-4 korda päevas.
Minimaalne päevane annus vastab 240 mg palderjanijuurtele koos juurikatega ja maksimaalne päevane annus 480 mg palderjanijuurtele koos juurikatega.
Mitte ületada soovitatud päevast kogust!
Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Netokogus: 40 ml

PAIRA RAHUSTAVAD TILGAD 40ML

Hind 6.96
PAIRA RAHUSTAVAD TILGAD 40ML Piparmünt,viirpuu ektr.,veiste-südamerohutinkt.,palderjan 
Kogus
Lisainfo
Närvisüsteemi talitlust toetav preparaat. Toidulisand.
Taimne preparaat aitab kaasa närvisüsteemi talitlusele, aitab lõdvestuda, rahuneda. Aitab alandada pingeid.
Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised Kasutamine: sisse võtta 20-30 tilka 1-3 korda päevas.
Sisaldus päevase annuse kohta 1ml sisaldab: palderjanijuure, veiste-südamerohu ürdi, humalakäbide, piparmündilehtede tinktuuri (1:5) suhtes (3:3:2:2). Minimaalne päevane annus, 20 tilka, vastab 24,66 mg palderjanijuurtele, 24,66mg veiste-südamerohu ürdile, 16,33mg humalakäbide tinktuurile, 16,33 mg piparmündilehtede tinktuurile. Maksimaalne päevane annus, 90 tilka, vastab 110,97 mg palderjanijuurtele, 110,97 mg veiste-südamerohu ürdile, 73,5 mg humalakäbide tinktuurile, 73,5 mg piparmündilehtede tinktuurile.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES) Koostisosad: palderjanijuured (Valeriana officinalis), veiste-südamerohu ürt (Leonurus cardiaca), humalakäbid (Humulus lupulus), piparmündilehed (Mentha piperita), etanool.

Hoiatused Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostsainete suhtes.

Säilitamistingimused Säilitamine: originaalpakendis, temperatuuril mitte üle +25°C
Netokogus Netokogus: 40ml
Tootja, pakendaja, turustaja Turustaja: AS Paira, Pae 8, 11414, Tallinn, Eesti.

PAIRA SÜDAMETILGAD 40ML

Hind 3.99
PAIRA SÜDAMETILGAD 40ML Piparmünt,viirpuu ektr.,veiste-südamerohutinkt.,palderjan 
Kogus
Lisainfo
Koostis:meliss, palderjan,südamerohi, pojeng, kaer, humalakäbid, etüülpiiritus, dest.vesi.

Rahustava toime saamiseks võta 1 tl. preparaati 50-100 ml vedeliku kohta 2 korda päevas söögi ajal.
Unetuse korral võta sisse 1-2 tl. preparaati 100-150 ml vedeliku kohta 30-40 min. enne magamaminekut.

Abistav vahend unetuse ja emotsionaalse ärrituvuse korral.

PAIRA VEISTE-SÜDAMEROHU TINKTUUR 40ML

Hind 3.95
PAIRA VEISTE-SÜDAMEROHU TINKTUUR 40ML Veiste südamerohi, 70%-line etüülalkohol 
Kogus
Lisainfo
Koostis: 1 ml sisaldab veiste-südamerohuürt 200 mg ja 70% etüülalkoholi kuni 1 ml-ni.
Kasutamine: looduslik rahustav vahend.
Soovitav sisse võtta täiskasvanutel 30-50 tilka 3-4 korda päevas enne sööki.
Minimaalne päevane annus vastab 360 mg veiste-südamerohuürdile ja maksimaalne päevane annus vastab 800 mg veiste-südamerohuürdile.
Ettevaatust! Võib põhjustada uimasust.
Kasutamise ajal hoiduda auto juhtimisest ja liikuvate mehhanismidega töötamisest.
Mitte ületada soovitatud päevast kogust.
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

PARANE UNETILGAD 40ML

Hind 7.19
PARANE UNETILGAD 40ML Viirpuumarjade extr. 
Kogus
Lisainfo
Toidulisand. Taimne uinumist soodustav preparaat. Aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele, aitab vähendada emotsionaalset ülepinget, aitab lõdvestuda enne und.
Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised Sisse võtta: Täiskasvanutel 20 tilka enne magamaminekut või vajadusel 10-20 tilka 1-3 korda päevas.
Sisaldus päevase annuse kohta 1ml sisaldab: palderjanijuurte (Valeriana officinalis), melissilehtede (Melissa officinalis), lavendliõite (Lavandula angustifolia) ning humalakäbide (Humulus lupulus) vedelekstrakti (1:2) suhtes (8:7:2:3). Minimaalne päevane annus (10 tilka) vastab 40 mg palderjanijuurtele, 35 mg melissilehtedele, 15 mg lavendliõitele ja 10 mg humalakäbidele. Maksimaalne päevane annus (60 tilka) vastab 240 mg palderjanijuuretele, 210 mg melissilehtedele, 90 mg lavendliõitele ja 60 mg humalakäbidele.


PUIDUST ALUS VIIRUKIPULKADE JAOKS N1

Hind 1.99
PUIDUST ALUS VIIRUKIPULKADE JAOKS N1  
Kogus
Lisainfo
PUIDUST ALUS VIIRUKIPULKADE JAOKS

RELAXEN CAPS N30

Hind 8.10
RELAXEN CAPS N30 Südamerohu extr.,viirpuu, palderjan, meliss, humal 
Kogus
Lisainfo
Relaxen Caps on ette nähtud emotsionaalse tasakaalu tagamiseks ja enesetunde normaliseerimiseks. Soodustab pärast päevast stressi lõdvestumist ning tervislikku und.

Tarvitada seespidiselt - 1-2 kapslit 2 korda päevas või arsti ettekirjutuse kohasel. Lapsed võivad tarvitada alates 3 aasta vanuselt - 1 kapsel 2 korda päevas

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Kartulitärklis, kiudaine fibrex, zelatiin (kapsli ümbris), melissi kuivesktrakt, palderjanijuure kuivesktrakt, veiste-südamerohu kuivekstrakt, humala kuivekstrakt, viirpuu kuivekstrakt

TERVISEPÜRAMIID BECALM MELATONIINIGA TBL N30

Hind 9.99
TERVISEPÜRAMIID BECALM MELATONIINIGA TBL N30 palderjani ekstr., humala ekstr., melatoniin 
Kogus
Lisainfo
TERVISEPÜRAMIID BECALM MELATONIINIGA TBL N30
Toidulisand

Kasutamine:
· rahustab ja lõõgastab organismi
· soodustab uinumist ja sügavat und
· mõjub soodsalt südamele
· soodustab seedimist

Päevane annus 1 tablett sisaldab: mg/1 tablett
Palderjani ekstrakt 4:1 160,00 mg
(160 mg Valeriana officinalis L ekstrakti valmistamiseks kulub 640 mg kuivatatud taime)
Humala ekstrakt 8,4:1 130,00mg
(130 mg Humulus lupulus L ekstrakti valmistamiseks kulub 1092 mg kuivatatud taime)
Melatoniin 1,95 mg

Koostisosad: Paakumisvastane aine mikrokristalnetselluloos, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, palderjani ekstrkat (Valeriana officinalis L), humala ekstrakt (Humulus lupulus L), stabilisaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, happesuse regulator dikaltsiumfosfaat, paksendaja kummiaraabik, emulgaator maltodekstriin, melatoniin, toiduvärv raudoksiid.

Annustamine: 1 tablett päevas veega sisse võtta.

Hoiatused: lastele alates 3. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.
NB! Preparaat ei tekita sõltuvust.

Rahustav ja uinumist soodustav.

TERVISEPÜRAMIID BECALM TBL N30

Hind 9.50
TERVISEPÜRAMIID BECALM TBL N30 palderjani ekstr., humala ekstr. 
Kogus
Lisainfo
TERVISEPÜRAMIID BECALM TBL N30
Toidulisand

Kasutamine:
· rahustab ja lõõgastab organismi
· soodustab uinumist ja sügavat und
· mõjub soodsalt südamele
· soodustab seedimist

Päevane annus 2 tabletti sisaldab: mg/2 tabletis %NRV*
Palderjani ekstrakt 320,0mg -
(Valeriana officinalis L)
Humala ekstrakt 260,0mg -
(Humulus lupulus L)
* protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Koostisosad: Paakumisvastane aine mikrokristalnetselluloos, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, palderjani ekstrkat (Valeriana officinalis L), humala ekstrakt (Humulus lupulus L), stabilisaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, happesuse regulator dikaltsiumfosfaat, paksendaja kummiaraabik, emulgaator maltodekstriin, toiduvärv raudoksiid, toiduvärv titaandioksiid.

Toidulisand

Kasutamine:
· rahustab ja lõõgastab organismi
· soodustab uinumist ja sügavat und
· mõjub soodsalt südamele
· soodustab seedimist

Päevane annus 2 tabletti sisaldab: mg/2 tabletis %NRV*
Palderjani ekstrakt 320,0mg -
(Valeriana officinalis L)
Humala ekstrakt 260,0mg -
(Humulus lupulus L)
* protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Koostisosad: Paakumisvastane aine mikrokristalnetselluloos, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, palderjani ekstrkat (Valeriana officinalis L), humala ekstrakt (Humulus lupulus L), stabilisaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, happesuse regulator dikaltsiumfosfaat, paksendaja kummiaraabik, emulgaator maltodekstriin, toiduvärv raudoksiid, toiduvärv titaandioksiid.

Rahustav ja uinumist soodustav.

TERVISEPÜRAMIID STRESS-
STRONG KAPS N30

Hind 11.99
TERVISEPÜRAMIID STRESS-STRONG KAPS N30 Naistepuna,kuldjuure, palderjanijuure,aasristiku,melissi ja kann 
Kogus
Lisainfo
TERVISEPÜRAMIID STRESS-STRONG KAPS N30
Toidulisand

Kasutamine:
• Annab jõudlust töö tegemisel
• Soodustab vaimset suutlikkust
NB! Taimsest ekstraktist kapsel. Ei sisalda želatiini ega värvaineid. Sobib taimetoitlastele!

Päevane annus sisaldab: mg/1 kapslis
Naistepuna ekstrakt 9,5:1 (Hypericum perforatum) 100 mg
(100 mg naistepuna ekstrakti valmistamiseks kulub 950 mg kuivatatud taime. 100mg Naistepuna ekstrakti on võrdne 0,3 mg hüperitsiini)
Kannatuslille ekstrakt 3,8:1 (Passiflora incarnata L.) 20 mg
(20mg kannatuslille valmistamiseks kulub 76 mg kuivatatud taime)
Kuldjuure ekstrakt 7:1 (Rhodiola rosea L.) 80 mg
(80mg Kultjuure valmistamiseks kulub 560 mg kuivatatud taime)
Aasristiku ekstrakt 50:1 (Trifolium pratense) 50 mg
(50mg Aasristiku valmistamiseks kulub 2500 mg kuivatatud taime)
Palderjani juure ekstrakt 2,2:1 (Valeriana officinalis L) 100 mg
(100mg Palderjani valmistamiseks kulub 220 mg kuivatatud taime)
Melissi ekstrakt 10:1 (Melissa officinalis) 50 mg
(50mg Melissi valmistamiseks kulub 500 mg kuivatatud taime)


Koostisosad: Naistepuna ekstrakt (Hypericum perforatum), kuldjuure ekstrakt (Rhodiola rosea L.), maisitärklis, maltodekstriin, palderjani juure ekstrakt (Valeriana officinalis L), Aasristiku ekstrakt (Trifolium pratense), Melissi ekstrakt (Melissa officinalis), kannatuslille ekstrakt (Passiflora incarnata L.), hüpromelloos.


Annustamine: 1 kapsel päevas veega sisse võtta.

Hoiatused: Sobib kasutamiseks alates 16. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.
Naistepuna manustamise ajal tuleb hoiduda päevitamisest ja solaariumist, sest siis suureneb naha valgustundlikkus ja kujuneb hüperitsism. Naistepuna omab koostoimeid mitmete ravimitega ning seetõttu ei soovitata seda kasutada samal ajal teiste ravimitega.

Stressi leevenduseks.

UNITAL Long Night 1,
9 MG MELATONIINI TBL N30

Hind 7.99
UNITAL Long Night 1,9 MG MELATONIINI TBL N30 melatoniin 
Kogus
Lisainfo
UNITAL Long Night 1,9 MG MELATONIINI TBL N30
Melatoniini prolongeeritult vabastav tablett.
Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega ja kergendab ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi.

Soovitatav ööpäevane annus: täiskasvanutele 1 tablett vahetult enne magamaminekut esimesel reisipäeval ja mõne päeva jooksul pärast sihtkohta saabumist.
Mitte ületada soovitatavat annust.

Lühendab uinumiseks kuluvat aega.

UNITAL Plus 4 IN 1 1,
9 MG TBL N30

Hind 10.54
UNITAL Plus 4 IN 1 1,9 MG TBL N30 melatoniin, L-teaniin, Magneesium, vit.B6 
Kogus
Lisainfo
UNITAL Plus 1,9 MG MELATONIINI TBL N30

Unital Plus 1,9 mg on mitmekülgne melatoniini toidulisand, millel on 4 ühes koostis.
Melatoniin aitab lühendada uinumiseks kuluvat aega. Melatoniin alandab kehatemperatuuri
ja erksust, põhjustades enne uinumist väsinud ärkvelolekut. Melatoniini toidulisand hakkab
mõjuma umbes poole tunni pärast ja hõlbustab uinumist.
L-teaniin rahustab ja lõdvestab. L-teaniin on rohelisest teest eraldatud vees lahustuv
aminohape. Rohelist teed on pikka aega kasutatud lõõgastumiseks. Stressifaasis raskendab
üliaktiivne närvisüsteem uinumist ja uni võib olla rahutu. L-teaniin aitab rahuneda ja
lõõgastuda enne magamaminekut ning toetab loomulikku und.
Magneesium ja vitamiin B6 on olulised närvisüsteemi ja hormonaalse funktsiooni jaoks.
Magneesium ja vitamiin B6 mõjutavad närvisüsteemi normaalset talitlust ning on
ajutegevuse jaoks olulised toitained. B6-vitamiin mõjutab organismi hormonaalset
funktsiooni, näiteks neurotransmitterite normaalset tootmist ajus.

Koostis
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
L-teaniin 50 mg
Magneesium 60 mg (16%*)
Melatoniin 1,9 mg
B6-vitamiin 2,2 mg (157%*)
-* päevane võrdluskogus täiskasvanutele(NRV

Kasutamine
Täiskasvanutele 1 tablett päevas.
Neelake alla koos veega.
Uinumisaja lühendamiseks: 1 tablett
võetakse enne magamaminekut.
Ei soovitata lastele, rasedatele ega
imetavatele naistele.
Toidulisandit ei kasutata mitmekesise,
tasakaalustatud toitumise ega tervisliku
eluviisi asendajana.

Uinumist soodustav vahend.

UNITAL Strong 1,
9 MG MELATONIINI TBL N30

Hind 7.99
UNITAL Strong 1,9 MG MELATONIINI TBL N30 melatoniin 
Kogus
Lisainfo
UNITAL Strong 1,9 MG MELATONIINI TBL N30
Unital Strong on ksülitoolitablett. Imege tabletti aeglaselt ja laske sel tasapisi suus sulada, et melatoniin saaks suulimaskesta kaudu imenduda. Melatoniini toime oleneb selle täpsest ajastamisest. Võtke annus igal õhtul samal ajal.
Melatoniin (ööhormoon) on une ja ärkveloleku rütmi reguleerimisel osalev hormoon, mida valguse vähenemisel eritab peamiselt aju käbinääre. Päeval eritub melatoniini vähe. Eritumine suureneb õhtul, jõuab haripunkti öösel kella 2.00 ja 4.00 vahel ning väheneb hommiku saabudes. Täiskasvanutel säilib melatoniini tootmise rütm, kuid selle öine kogus väheneb. Eakatel inimeste ei ole öisel ega päevasel melatoniinikogusel enam vahet. Individuaalsed erinevused melatoniini eritamisel on suured igas vanuserühmas.
Melatoniin aitab lühendada uinumisaega.
Melatoniin alandab kehatemperatuuri ja vähendab erksust ning tekitab väsinud oleku, mis on uinumise eelduseks ja soodustab seda. Melatoniin aitab leevendada ajavahe individuaalset mõju
Ajavaheväsimus tekib organismi sisemise kella häirimisel, kui lennata vähemalt neli ajavööndit itta või läände. Ajavaheväsimuse tavalised sümptomid on mh väsimus, ärrituvus, keskendumisraskused, kehv mälu, kurnatus ja söögiisu puudumine. Melatoniini tarvitamine mitme päeva jooksul pärast lendu leevendab väsimust ja taastab organismi sisemise ööpäevase rütmi.

Uinumise soodustamine
Täiskasvanutele 1 tablett õhtul enne magamaminekut.
Ajavaheväsimuse leevendamine
Täiskasvanutele 1 tablett enne magamaminekut esimesel reisipäeval ja paaril järgmisel päeval pärast sihtkohta saabumist.

Ei soovitata rasedatele ja imetavatele naistele ega lastele.

VALIDOL TBL 60MG N10 Farmak UKR

Hind 1.99
VALIDOL TBL 60MG N10 Farmak UKR Mentool,isopalderjanhape 
Kogus
Lisainfo
VALIDOL TABLETID
TOIDULISAND

KOOSTIS: Mentoolilahus isopalderjanhappe mentüülestris, suhkur, paakumisvastane aine kaltsiumstearaat (E572)
Kasutatakse erutuse ja iivelduse korral. Tabletti hoida keele all kuni sulamiseni.


Soovitatav päevane annus täiskasvanule:
1 tablett 2-3 korda päevas

Soovitatav päevane annus sisaldab
Mentoolilahust isopalderjanhappe mentüülestris 0,18 g
suhkrut 3,47 g
kaltsiumstearaati 0,015g

erutuse ja iivelduse korral

VIIRUKIPULGAD JASMIINI N15

Hind 3.99
VIIRUKIPULGAD JASMIINI N15 lõõgastav, rahustav 
Kogus
Lisainfo
SATTVA VIIRUKIPULGAD JASMIINI LÕHNAGA N15

lõõgastav, rahustav

VIIRUKIPULGAD KANEELI N15

Hind 3.99
VIIRUKIPULGAD KANEELI N15 leevendab pingeid, lõõgastab meeli 
Kogus
Lisainfo
SATTVA VIIRUKIPULGAD KANEELI LÕHNAGA N15

leevendab pingeid, lõõgastab meeli

VIIRUKIPULGAD KARDEMONI N15

Hind 3.99
VIIRUKIPULGAD KARDEMONI N15 Stimuleeriv 
Kogus
Lisainfo
SATTVA VIIRUKIPULGAD KARDEMONI LÕHNAGA N15
Stimuleeriv

VIIRUKIPULGAD LAVENDLI N15

Hind 3.99
VIIRUKIPULGAD LAVENDLI N15 õhku puhastav, und soodustav 
Kogus
Lisainfo
SATTVA VIIRUKIPULGAD LAVENDLI LÕHNAGA N15

õhku puhastav, und soodustav

VIIRUKIPULGAD LOOTOSE N15

Hind 3.99
VIIRUKIPULGAD LOOTOSE N15 rahustav, lõõgastav, värskendav 
Kogus
Lisainfo
SATTVA VIIRUKIPULGAD LOOTOSE LÕHNAGA N15

rahustav, lõõgastav, värskendav

VIIRUKIPULGAD MAGUSMANDLI N15

Hind 3.99
VIIRUKIPULGAD MAGUSMANDLI N15 rahustab meeli, leevendab väsimust 
Kogus
Lisainfo
SATTVA VIIRUKIPULGAD MAGUSMANDLI LÕHNAGA N15

rahustab meeli, leevendab väsimust

VIIRUKIPULGAD NEROLI N15

Hind 3.99
VIIRUKIPULGAD NEROLI N15 rahustab, parandab meeleolu 
Kogus
Lisainfo
SATTVA VIIRUKIPULGAD NEROLI LÕHNAGA N15

rahustab, parandab meeleolu


VIIRUKIPULGAD PATSHULI N15

Hind 3.99
VIIRUKIPULGAD PATSHULI N15 annab energiat, tõstab meeleolu 
Kogus
Lisainfo
SATTVA VIIRUKIPULGAD PATŠULI LÕHNAGA N15

annab energiat, tõstab meeleolu

VIIRUKIPULGAD ROOSI N15

Hind 3.99
VIIRUKIPULGAD ROOSI N15 meeleolu tõstev 
Kogus
Lisainfo
SATTVA VIIRUKIPULGAD ROOSI LÕHNAGA N15

meeleolu tõstev

Kasutajanimi

Salasõna

Unustasid parooli?
ABISAN KÖHASIIRUP 200ML

ECHINAMAX 40ML

CARDIOSAN SÜDAME TABLETID N60

CALCIA 800 PLUS TAB N140

REDASIN PUNASE RIISI TBL N60

COREGA LIIM MAITSETA 40G

COREGA LIIM EXTRA STRONG 40G

BIOCARD HCG RASEDUSTEST N1

MEN POWER CAPS N40

TEHOLAXA FRUITS&FIBRES KUUB. N24

proviisor

Kas oled sellel talvel juba põdenud mõnda külmetushaigust?