• TASUTA TRANSPORT   !!

BABE RULLDEODORANT 50ML

Hind 8.35
BABE RULLDEODORANT 50ML Tundlikule ja ôrnale nahale, alkoholivaba 
Kogus
Lisainfo
"- tagab kaitse kogu päevaks ning ei jäta plekke
- reguleerib liigset higistamist
- neutraliseerib ebameeldiva kehalõhna
- kaitseb higinäärmeid
- rahustab ja leevendab naha põletikulist reaktsiooni
- ei sisalda alkoholi, hüpoallergeeniline
- ei sisalda parabeene"
"Aktiivne kehalõhnade vastane koostisosa 0,50%
Alfa-bisabolool 0,10%"

Rulldeodorant igapäevaseks kasutamiseks. Sobib ka väga tundlikule nahale

MAXIM ANTIPERSPIRANT 29,
6ML

Hind 17.45
MAXIM ANTIPERSPIRANT 29,6ML Alumiiniumkloriid 12,5% 
Kogus
Lisainfo
Maxim on kõige nahasõbralikum tugevatoimeline antiperspirant, mis on mõeldud mõõdukatele ja tugevatele higistajatele, kuid mitte ainult. Maximit vajavad periooditi ka nn. normaalsed higistajad - emotsionaalse või füüsilise pinge, palavuse, avalike esinemiste, kitsamate riiete kandmise jms. korral. Samuti on Maxim abiks teismelistele, kellest paljud higistavad intensiivsemalt hormonaalsete muutuste tõttu.

Maxim on väga efektiivne kaenla all, kuid toimib hästi ka jalgadele, kätele ja näole. Ühtlasi aitab Maxim kõrvaldada halba kehalõhna, mis on valdavalt tingitud bakterite ja higi koosmõjust.

ENAMIK INIMESI VAJAB MAXIMIT VAID 1-2 KORDA NÄDALAS

Loe täpsemalt: www.maxim.ee

Kasutamisjuhised Kandke Maxim kuivale ja tervele nahale õhukese kihina eelistatult ööseks. Ärge kasutage vahetult peale raseerimist. Kaenla all proovige katta vaid higinäärmete ala ja laske sel korralikult ära kuivada. Hommikul võite käia du?i all (toime ei kao) ja kasutada soovi korral deodoranti. Tugevama higistamise korral võib olla vajalik Maximi igapäevane kasutamine, kuid enamik inimesi vajab Maxim`it vaid 1-2 korda nädalas.

Koostisosade loetelu (Ingredients) Aluminium Chloride 15%, Aminomethyl Propanol, Polyquaternium-37, Water.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud Tähelepanu! Toode on vastunäidustatud patsientidele, kellel on ülitundlikkus alumiiniumkloriidi suhtes. Kuigi nahk on ainete imendumisel märkimisväärseks barjääriks, ei ole hetkel teada, kas Maxim võib raseduse ajal lootele kahju tekitada. Kui soovite Maxim`it kasutada raseduse või imetamise ajal, konsulteerige esmalt arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist.

Õige kasutamise korral (vt. eespool) on Maxim enamikele inimestele hästi talutav. Maxim võib mõnikord kasutamise järgselt põhjustada lühiaegset naha sügelemist, millel on aja jooksul tendents taanduda. Sügelemise korral loputage kaenlaaluseid hommikuti veega.

Säilitamistingimused Toatemperatuuril
Netokogus 29,6 ml
Vastutav isik Maaletooja: OÜ Dermaline, tel. 53 946630.
Päritoluriik USA

Kanda peale ööseks, väikeses koguses ja kuivale nahale.

MAXIM SENS ANTIPERSPIRANT 29,
6ML

Hind 17.45
MAXIM SENS ANTIPERSPIRANT 29,6ML Alumiiniumkloriid 10,8%, vee baasil, lôhnatu 
Kogus
Lisainfo
Maxim Sensitive on kõige nahasõbralikum tugevatoimeline antiperspirant, mis on mõeldud mõõdukatele ja tugevatele higistajatele, kuid mitte ainult. Maxim Sensitive`i vajavad periooditi ka nn. normaalsed higistajad - emotsionaalse või füüsilise pinge, palavuse, avalike esinemiste, kitsamate riiete kandmise jms. korral. Samuti on Maxim Sensitive abiks teismelistele, kellest paljud higistavad intensiivsemalt hormonaalsete muutuste tõttu.

Maxim Sensitive on väga efektiivne kaenla all, kuid toimib hästi ka jalgadele, kätele ja näole. Ühtlasi aitab Maxim Sensitive kõrvaldada halba kehalõhna, mis on valdavalt tingitud bakterite ja higi koosmõjust.

Maxim Sensitive`iga võib alustada liighigistamise ravi ning vajadusel vahetada see tugevatoimelisema Maximi vastu. Vastupidiselt võib Maximilt Maxim Sensitive`ile üle minna, kui Maxim peaks osutuma liiga tugevatoimeliseks.

ENAMIK INIMESI VAJAB MAXIM SENSITIVE`I VAID 1-2 KORDA NÄDALAS

Vt. lisaks www.maxim.ee

Kasutamisjuhised Kandke Maxim Sensitive kuivale ja tervele nahale õhukese kihina eelistatult ööseks. Ärge kasutage vahetult peale raseerimist. Kaenla all proovige katta vaid higinäärmete ala ja laske sel korralikult ära kuivada. Hommikul võite käia du?i all (toime ei kao) ja kasutada soovi korral deodoranti. Tugevama higistamise korral võib olla vajalik Maxim Sensitive`i igapäevane kasutamine, kuid enamik inimesi vajab Maxim Sensitive`i vaid 1-2 korda nädalas.

Koostisosade loetelu (Ingredients) Aluminium Chloride 10,8%, Aminomethyl Propanol, Polyquaternium-37, Water.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud Tähelepanu! Toode on vastunäidustatud patsientidele, kellel on ülitundlikkus alumiiniumkloriidi suhtes. Kuigi nahk on ainete imendumisel märkimisväärseks barjääriks, ei ole hetkel teada, kas Maxim Sensitive võib raseduse ajal lootele kahju tekitada. Kui soovite Maxim Sensitive`i kasutada raseduse või imetamise ajal, konsulteerige esmalt arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist.

Õige kasutamise korral (vt. eespool) on Maxim Sensitive enamikele inimestele hästi talutav. Maxim Sensitive võib mõnikord kasutamise järgselt põhjustada lühiaegset naha sügelemist, millel on aja jooksul tendents taanduda. Sügelemise korral loputage kaenlaaluseid hommikuti veega.

Säilitamistingimused Toatemperatuuril
Netokogus 29,6ml
Vastutav isik Maaletooja: OÜ Dermaline, tel. 53 946630.
Päritoluriik USA

PÄÄSTERõNGAS DEODORANT KOLLOIDHÕBEDAGA 24H 50ML

Hind 3.30
PÄÄSTERõNGAS DEODORANT KOLLOIDHÕBEDAGA 24H 50ML intensiivse toimega; kolloidhõbe, alumiinium seskviklorohüdraat, 
Kogus
Lisainfo
PÄÄSTERõNGAS DEODORANT KOLLOIDHÕBEDAGA 24H 50ML

Intensiivse toimega deodorant kolloidhõbeda baasil, mis kaitseb ebameeldiva lõhna ja nahaärrituse eest 24 tunni jooksul. Universaalne higistamisvastane deodorant rullikuga meestele ja naistele. Mõeldud kõikidele nahatüüpidele. Väga tõhus ebameeldiva lõhna ja liigse higistamise vastu. Ei sisalda alkoholi ja parabeene. Hüpoallergeenne.
Aktiivsed koostisosad: kolloidhõbe, alumiinium seskviklorohüdraat, aaloe, teepuu ja sidrunikoore õli, allantoiin, mentool.

RULLDEODORANT FLOSLEK HYPOALLERGENIC 50ML

Hind 6.89
RULLDEODORANT FLOSLEK HYPOALLERGENIC 50ML lõhnatu,sobib tundlikule ja allergilisele nahale,tõhus toime 12h 
Kogus
Lisainfo
RULLDEODORANT HYPOALLERGENIC LÕHNATU TUNDLIKULE NAHALE 50ML

Sobib tundlikule ja allergilisele nahale.
Annab tõhusa kaitse 12 tunniks. Ei määri riideid. Ei sisalda alkoholi.

SWETANE DUO KAPSLID N30

Hind 15.70
SWETANE DUO KAPSLID N30 Salvei ja melissi ekstr.; higistamise vastu 
Kogus
Lisainfo
SWETANE DUO KAPSLID N30

Toidulisand salvei ja melissi ekstraktidega

Swetane Duo kapslid aitavad higistamist pärssida tänu salvei ja melissi lehtedes leiduvatele parkainetele, peamiselt rosmariinhappele. Salvei aitab normaliseerida higistamist ning seeläbi hoida ka head enesetunnet menopausi ajal. Sageli on liighigistamine tingitud ka ärevusest ja stressist, mida aitab vähendada melissi lehtede rahustav ja lõõgastav mõju.
Swetane Duo kapslid sobivad kasutamiseks ülekaalust tingitud higistamise, emotsionaalse (ärevusest tingitud) higistamise, klimakteeriumiga kaasnevate higistamishoogude, öise higistamise, käte higistamise, jalgade higistamise, kaenlaaluste higistamise jms. korral.

Koostisosad: salvei (Salvia officinalis) lehtede kuivekstrakt, melissi (Melissa officinalis) lehtede kuivekstrakt, taimne hüdroksüpropüülmetüültselluloos, stabilisaator mikrokristalne tselluloos, paakumisvastased ained rasvhapete magneesiumisoolad ja ränidioksiid.


Kasutamine:
täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1 kuni 2 kapslit päevas, sõltuvalt higistamise intensiivsusest. Kapsel tuleb alla neelata närimata, koos piisava koguse veega.

higistamise vastu

Kasutajanimi

Salasõna

Unustasid parooli?
ABISAN KÖHASIIRUP 200ML

ECHINAMAX 40ML

CARDIOSAN SÜDAME TABLETID N60

CALCIA 800 PLUS TAB N140

REDASIN PUNASE RIISI TBL N60

COREGA LIIM MAITSETA 40G

COREGA LIIM EXTRA STRONG 40G

BIOCARD HCG RASEDUSTEST N1

MEN POWER CAPS N40

TEHOLAXA FRUITS&FIBRES KUUB. N24

Propex
proviisor

Kas oled sellel talvel juba põdenud mõnda külmetushaigust?