• TASUTA TRANSPORT   !!

HEPALONG CAPS N30

Hind 13.65
HEPALONG CAPS N30 L-ornitiin, safranijuure kuivekstr., kiudaine fibreks 
Kogus
Lisainfo
Hepalong on aminohappe L-ornitiin allikas.

Hepalong sisaldab safranijuure ekstrakti, mis aitab säilitada maksa tervist. Safranijuure ekstrakt aitab toetada seedimist, seedenõrede eritumist, ennetada rasvade ladestumist maksas ja toetada normaalset maksafunktsiooni. Safranijuure ekstraktis sisalduv kurkumiin aitab reguleerida keha põletikuvastust.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus 1 kapsel sisaldab: L-ornitiin hüdrokloriid 200 mg; safranijuure (Curcuma longa) kuivekstrakt (30:1) ( 95% kurkumiin) 20 mg.

Koostisosad:
kiudaine fibreks, L-ornitiin hüdrokloriid, zhelatiin (kapsli kest), safranijuure kuivekstrakt, paakumisvastane aine magneesiumstearaat

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus on 1 kapsel hommikusöögi ajal. Mitte kasutada alla 12-aastastel lastel.

seedimist ja normaalset maksafunktsiooni toetav, soodustab seedenõrede eritumist ja aitab ennetada rasvade ladestumist maksas.

HEPASTRONG AMINO CAPS N30

Hind 13.25
HEPASTRONG AMINO CAPS N30 L-ornitiin,koliin, L-metioniin, L-arginiin  Soodushind 6.63
Kogus
Lisainfo
Maksafunktsiooni toetamiseks.
Koliin aitab kaasa homotsüsteiini ja rasva normaalsele ainevahetusele ning aitab säilitada normaalset maksa talitlust.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
1 kapsel päevas sisse võtta. Vajadusel suurendage annust vastavalt arsti soovitusele.
Hepastrong Amino kapsleid soovitatakse võtta vähemalt 2 kuud järjest.

Sisaldus päevase annuse kohta
1 kapsel (päevane annus) sisaldab: 250 mg L-ornitiinvesinikkloriidi, 200 mg koliinbitartraati, 25 mg L-metioniini, 25 mg L-arginiinvesinikkloriidi.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad: L-ornitiinvesinikkloriid, koliinbitartraat, zhelatiin (kapsli kate), L-metioniin, L-arginiinvesinikkloriid, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Hoiatused
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekesise toitumist. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toote koostisosade suhtes. Rasedus ja imetamine- kasutada ainult pärast arstiga konsulteerimist.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, kuivas, hästisuletud originaalpakendis.

Maksafunktsiooni toetamiseks

HEPASTRONG AMINO CAPS N60

Hind 18.50
HEPASTRONG AMINO CAPS N60 L-ornitiin,koliin, L-metioniin, L-arginiin 
Kogus
Lisainfo
HEPASTRONG AMINO CAPS N60
Toidulisand.

Maksafunktsiooni toetamiseks.
Koliin aitab kaasa homotsüsteiini ja rasva normaalsele ainevahetusele ning aitab säilitada normaalset maksa talitlust.

Sisaldus päevase annuse kohta
1 kapsel (päevane annus) sisaldab: 250 mg L-ornitiinvesinikkloriidi, 200 mg koliinbitartraati, 25 mg L-metioniini, 25 mg L-arginiinvesinikkloriidi.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad: L-ornitiinvesinikkloriid, koliinbitartraat, zhelatiin (kapsli kate), L-metioniin, L-arginiinvesinikkloriid, rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine).


Annustamine:
1 kapsel päevas sisse võtta. Vajadusel suurendage annust vastavalt arsti soovitusele.
Hepastrong Amino kapsleid soovitatakse võtta vähemalt 2 kuud jär

Maksafunktsiooni toetamiseks.

LAGOSA 150MG N50

Hind 17.49
LAGOSA 150MG N50 Silümariin 
Kogus
Lisainfo
LAGOSA sisaldab kõrges doosis (240 mg) maarjaohaka kuivekstrakti, mis vastab 150 mg silümariinile. * Silümariin toetab maksa tegevust ning aitab organismist eemaldada mürgiseid ühendeid. * Soodustab valgusünteesi ja maksarakkude taastumist, samuti uute maksarakkude teket. * Stimuleerib maksarakkude ainevahetust * Silümariini kaitsevõime sõltub selle antioksüdantsest ja mikrotsirkulatsiooni tõhustavast toimest * Vähenevad seedimisega seotud kaebused.


Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised: Üks tablett üks kord päevas.
Sisaldus päevase annuse kohta 1 tablett sisaldab: 240 mg hariliku maarjaohaka (Silybum marianum) seemnete standarditud kuivekstrakti, mis vastab 150 mg silümariinile.
Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES): Maarjaohaka (Silybum marianum) viljade kuivekstrakt; mahuaine E170(I), LAKTOOS, sahharoos, paakumisvastane aine E553b, mahuaine E460(I), stabilisaatorid E414, E1202, toiduvärv E171, maisitärklis, paakumisvastane aine E551, glaseeraine E904, mahuaine E468, niiskusesäilitaja E422, paakumisvastased ained E470b, E471, glaseeraine E1521, emulgaator E433, glaseerained E901, E903.
Hoiatused Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.
Kasutamispiirangud: individuaalne talumatus koostisainete suhtes, rasked maksahaigused. Mitte kasutada lastel ning raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil.

LAMBERTS MAARJAOHAKA TABL 2500MG N60

Hind 19.99
LAMBERTS MAARJAOHAKA TABL 2500MG N60 Maarjaohakas ekstraktina, silümariin 
Kogus
Lisainfo
Toote iga tablett sisaldab kolmest grammist saadud 100 mg hariliku maarjaohaka (Silybum marianum) ekstrakti. Lamberts kasutab küpsetest taime seemnetest saadud standardiseeritud ekstrakti, milles sisaldub 80 mg toimeainet silümariini tableti kohta.

Maarjaohaka ekstrakt aitab kaasa toksiinide eemaldamisele maksarakkudest ning maksarakkude taastumisele ja uuenemisele. Samuti aitab maarjaohaka ekstrakt kaasa maksa funktsiooni säilitamisele ning võib soodustada seedimist ja organismi puhastamist. Maarjaohaka ekstrakt on hepatoprotektiivse ehk maksa kaitsva toimega.

Maarjaohaka ekstrakti tabletid sobivad kasutamiseks ka üldise maksa töö toetamiseks ning maksa tervise säilitamisele.
Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.
Päevane annus 1 tablett sisaldab
Maarjaohakas (Silybum marianum)

100 mg ekstraktina, millest:
3000 mg
Silümariin 80 mg

Sobib taimetoitlastele.

Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

LIVERIN MAARJAOHAKA EKSTR. TAB 160 MG N60

Hind 8.99
LIVERIN MAARJAOHAKA EKSTR. TAB  160 MG N60 Silimariini sisaldus 160 mg/tablett 
Kogus
Lisainfo
Maarjaohakat on aastasadu kasutatud maksa toetamiseks ja taastamiseks. LIVERIN 1 tablett sisaldab 200 mg maarjaohaka kuivekstrakti, milles on 160 mg standardiseeritud silimariini.
1 tablett vastab 5000mg kuivatatud maarjaohaka seemnete pulbrile.
Silimariin taastab maksarakke ja kaitseb neid. Silimariin lisab maksarakkude produktsiooni ja kiirendab maksa taastumist.

1 tablett päevas

Maksa toetuseks, seedimise soodustamiseks ja organismi puhastamiseks

LIVERTA FORTE TABL N60

Hind 29.98
LIVERTA FORTE TABL N60 Toidulisand maksale, kolesteroolile. Koliin, kikkaväädi standard 
Kogus
Lisainfo
LIVERTA FORTE
60 kaetud tabletti


Hea maksale1
Hea rasvaainevahetusele2
Ergutab puhastumisprotsesse3

Liverta Forte on spetsiaalne toidulisand maksa talitluse ja rasvaainevahetuse toetamiseks ülekaalulistele. Liverta Forte ühendab ühendab moodsa teaduse saavutused iidsete idamaiste traditsioonidega, mida esindab eksootilise kikkaväädi esktrakt. Harilik maarjaohakas toetab - ja aitab kaitsta maksa(1) ning ergutab seeläbi maksa funktsioone: seedimis- ja organismi puhastumisprotsesse(3). Koliin toetab normaalset efektiivset maksa talitlust ja –rasva ainevahetust(2). Metioniin on väävlit sisaldav asendamatu aminohape. Kroom aitab säilitada normaalset veresuhkru taset ja - makrotoitainete (sh süsivesikute ja rasvade) ainevahetust.

Bioaktiivsed komponendid: 1 kaetud tablett % NRV-st*
Koliintsitraat 350 mg -
- millest puhas koliin 120 mg -
Kikkaväädi standardiseeritud ekstrakt (30% saponiine) 250 mg
Maarjaohaka (Silybium Marianum ) viljade
standardiseeritud ekstrakt (80% silümariin) 120 mg -
Metioniin 100 mg -
Orgaaniline kroom 250 mcg 625%
* - päevased võrdluskogused täiskasvanutel

Koostisosad: koliintsitraat, kikkaväädi (Salacia oblonga) juurte ekstrakt, emulgaatorid: mikrokristalliline tselluloos, karboksümetüül-tärklis ja hüdroksüpropüülmetüültselluloos, maarjaohaka (Silybium Marianum) viljade standardiseeritud ekstrakt, metioniin, paakumisvastased ained: veevaba dikaltsiumfosfaat, ränidioksiid ja magneesiumstearaat, talk kroompikolinaat, toiduvärvid: pruun- ja punane raudoksiid.

Tarvitamine: 1 tablett päevas õhtul enne sööki või vastavalt arsti ettekirjutusele.
Tarvitamise piirangud: Raseduse ja imetamise korral pidage nõu arstiga.
Hoiatused: Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku elustiili asendajana. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Säilitada toatemperatuuril.
Netokogus: 87 g

Toode on väljatöötatud Eestis koostöös erialaspetsialistidega. Loe lisaks: www.Liverta.ee
Toodetud Euroopa Liidus spetsiaalse retsepti alusel. Maaletooja ja turustaja: Eckeron OÜ, Pärnu mnt 141, 11314, Tallinn, Eesti.


1 tablett päevas õhtul enne sööki või vastavalt arsti ettekirjutusele.

Liverta Forte on spetsiaalne toidulisand maksa talitluse ja rasvaainevahetuse toetamiseks ülekaalulistele.

LIVERTA XR 90 KAPSLIT

Hind 30.09
LIVERTA XR 90 KAPSLIT Toidulisand maksale,kolesteroolile 
Kogus
Lisainfo
Liverta XR on toidulisand maarjaohaka, koliini ja metioniiniga maksa funktsionaalsuse ja kolesterooli ainevahetuse toetamiseks. Harilik maarjaohakas toetab - ja aitab kaitsta maksa, ning ergutab seeläbi maksa funktsioone: seedimis- ja organismi puhastumisprotsesse. Koliin on asendamatu vitamiinilaadne toitaine, seda organism ise ei sünteesi. Koliin aitab säilitada normaalset maksa talitlust ja toetada lipiidide ainevahetust. Lipiidide ainevahetus hõlmab muuhulgas ka kolesterooli transporti ja ainevahetust. Koliin on essentsiaalsete fosfolipiidide kontsentreeritum vorm. Essentiaalsete fosfolipiidide põhikomponent fosfatidüülkoliin sisaldab kogu kaalust 13% puhast koliini. DL-metioniin on väävlit sisaldav asendamatu aminohape.

1 kapsel päevas õhtul enne sööki või vastavalt arsti ettekirjutusele.

Sisaldus päevase annuse kohta
1 kapsel sisaldab: Koliintsitraat 234,5 mg, millest puhas koliin 82,5 mg, maarjaohaka (Silybium Marianum ) viljade
standardiseeritud ekstrakt (50% silümariin) 120 mg, dl-Metioniin 60 mg.

MAARJAOHAKAÕLI CAPS 300MG N200

Hind 7.50
MAARJAOHAKAÕLI CAPS 300MG N200 maarjaohaka seemne õli, E vitamiin 
Kogus
Lisainfo
MAARJAOHAKA SEEMNEÕLI CAPS 300MG N200

Maarjaohakaõli sisaldab bioaktiivseid aineid : E-vitamiini ja rohkelt küllastumata rasvhappeid.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
alates 14 a. 4 kapslit kuni 3 korda päevas.

Sisaldus päevase annuse kohta
Suurimas päevases koguses (12 kapslit) sisaldub 3,24g maarjaohakaõli, E vitamiini 1,62mg ɋ-TE (13,5% NRV)
NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
külmpressitud maarjaohaka seemneõli.
Kapslimaterjal- veise ˛elatiin, niiskusesäilitaja glütserool, kaaliumsorbaat(E202).

Hoiatused
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse ja rinnaga toitmise korral pidage nõu arstiga. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
alates 14 a. 4 kapslit kuni 3 korda päevas.

REFORMI AKTIV LECITHIN 250G

Hind 17.99
REFORMI AKTIV LECITHIN 250G Valgendamata sojaletsitiin 100%, ei sisalda geenmuundatud sojat. 
Kogus
Lisainfo
REFORMI AKTIV LECITHIN 250 G
Sojaletsitiini graanulid
Ei sisalda lisaaineid. Sisaldab koliini, mis aitab kaasa normaalsele rasvaainevahetusele ja homotsüsteiini ainevahetusele. Lisaks aitab koliin säilitada normaalset maksa talitust.
Koostisosad: valgendamata sojaletsitiin 100%.

1 spl (7,5g) päevas. Soovi korral võib segada jogurti, hapupiima või muu toiduga.

Kasutajanimi

Salasõna

Unustasid parooli?
ABISAN KÖHASIIRUP 200ML

ECHINAMAX 40ML

CARDIOSAN SÜDAME TABLETID N60

CALCIA 800 PLUS TAB N140

REDASIN PUNASE RIISI TBL N60

COREGA LIIM MAITSETA 40G

COREGA LIIM EXTRA STRONG 40G

BIOCARD HCG RASEDUSTEST N1

MEN POWER CAPS N40

TEHOLAXA FRUITS&FIBRES KUUB. N24

proviisor

Kas oled sellel talvel juba põdenud mõnda külmetushaigust?